Uzyskaj pomoc dla fundacji

Prowadzisz fundację? Jesteśmy z Tobą! Program Dobre Serce powstał po to, aby wspierać ludzi takich jak Ty. Aktywnych, pomagających innym, walczących o to, aby nasz świat był choć trochę lepszy.

Doskonale wiemy, jak trudno jest Ci pozyskiwać środki na codzienną działalność fundacji. Dlatego chcemy Ci pomóc na zasadzie partnerstwa, które przynosi obopólne korzyści. Wszystko zamyka się w 3 prostych krokach:

Krok 1.

Pozyskujesz klienta dla Agencji Reklamowej Soluma, prowadzącej programy Dobre Serce i Dobre Serce Dla Zwierząt.

Krok 2.

Twoja fundacja otrzymuje prowizję za każdą usługę zamówioną przez pozyskanego przez Ciebie klienta. Przykładowo:

  • Klient zamawia produkcję strony internetowej w wersji Pro w cenie 5240 złotych netto – prowizja dla Twojej fundacji wynosi 500 złotych netto.
  • Klient zamawia produkcję strony internetowej w wersji Standard w cenie 900 złotych netto – prowizja dla Twojej fundacji wynosi 200 złotych netto.
  • Klient zamawia usługę projektowania grafiki prowizja dla Twojej fundacji wynosi 10% wartości zlecenia.
  • Klient zamawia usługę stworzenia tekstów na stronę internetową, blog itd. - prowizja dla Twojej fundacji wynosi 10% wartości zlecenia.

Krok 3.

Po zakończeniu realizacji zlecenia i rozliczeniu się z klientem, Twoja fundacja otrzyma od nas prowizję na podstawie faktury.

Oferujemy Ci prosty, uczciwy i co najważniejsze – skuteczny sposób na zdobycie funduszy dla Twojej fundacji. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o naszej współpracy!

Współpraca z fundacjami

Jednym z celów naszej działalności jest wspieranie innych fundacji.

Formularz kontaktowy

Kontakt

Chcesz pomóc? Skontaktuj się z nami.

Małgorzata Wiśniewska
e-mail: fundacja@dobreserce.org

Konto PayPal: paypal@dobreserce.org

Zobacz jak możesz nam pomóc →