Adoptuj. To najlepsze, co możesz zrobić!

Zdjęcie główne #990 - Adoptuj. To najlepsze, co możesz zrobić!

Owczarek niemiecki, yorkshire terrier, labrador, Golden retriever, mops, buldog francuski – to obecnie najpopularniejsze rasy psów w Polsce.

Norweski leśny, maine coon, brytyjski krótkowłosy, rosyjski niebieski, Pers – to z kolei najpopularniejsze rasy kotów.

A wiesz, które są najwierniejsze, najbardziej oddane i bezwarunkowo kochające? Te przygarnięte ze schroniska, porzucone przez swoich poprzednich właścicieli, niechciane, przeganiane, zapomniane. Możesz się o tym przekonać, podobnie jak wiele osób, które już kiedyś okazały swoje serce dla zwierząt i dały im szansę na życie w ciepłym domu.

Adoptuj. To najlepsze, co możesz zrobić!

Adopcja porzuconego zwierzęcia jest nie tylko szlachetna. To przede wszystkim bardzo mądra forma pomagania. Gdyby każdy Polak, który kupuje psa czy kota z hodowli, wybrał właśnie bezdomnego czworonoga, schroniska z miejsca by opustoszały. Brzmi nierealnie? Ale zawsze musi być ten pierwszy krok. Zrób go i uratuj choć jedno zwierzę przed tragicznym losem życia w schronisku.

Nasi podopieczni przeznaczeni do adopcji są zaszczepieni, wykastrowani, mają wykonane podstawowe badania. Znamy ich charaktery, dlatego możemy udzielić Ci fachowej porady i pomóc w wybraniu psa lub kota, który będzie dla Ciebie idealnym kompanem.

Poznaj zwierzaki, które czekają na nowy dom! Zobacz jakie zwierzęta mamy do adopcji. Jeśli już wybrałeś skontaktuj sie z nami.

 

Adopcja wirtualna

Adopcja wirtualna to fantastyczny sposób na pomaganie bezdomnym zwierzętom, bez brania na siebie zbyt dużej odpowiedzialności. Jeśli nie masz warunków, aby przygarnąć psa czy kota pod swój dach, masz alergię, małe dziecko lub po prostu dużo pracujesz, a jednocześnie los pokrzywdzonych zwierzaków nie jest Ci obojętny – mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Na czym to polega?

Adoptując zwierzę wirtualnie regularnie przeznaczasz środki na jego potrzeby: karmę, leczenie, szczepienia, a także na aktywne poszukiwanie dla niego nowego domu. Robisz coś dobrego i masz pewność, że Twoje pieniądze trafiają wyłącznie na cele związane z Twoim „wirtualnym” podopiecznym. Nie musisz robić nic więcej. To z jednej strony wygodne, a z drugiej rozsądne podejście do pomagania.

Zadeklaruj kwotę, którą możesz przeznaczać co miesiąc (pamiętaj, że liczy się regularność!) i zostań wirtualnym opiekunem o wielkim sercu!

Autor wpisu: Dobre Serce

Współpraca z fundacjami

Uzyskaj pomoc dla fundacji

Formularz kontaktowy

Kontakt

Oni czekają na Twoją pomoc. Nie przechodź obok tego obojętnie. Pamiętaj, że dobro wraca!

STOWARZYSZENIE DAKOTA
ul. Żyrardowska 73/36
82-300 Elbląg

Numer KRS 0000801561
NIP 5783138874
REGON 38439621000000

Nr konta: Nest Bank
23 2530 0008 2026 1061 3546 0001

Konto dla wpłat (przez PayPal): 
paypal@dobreserce.org