Poznaj nas

Jeżeli mnie oswoisz, będziemy potrzebni jeden drugiemu - ten cytat z „Małego Księcia” świetnie oddaje ciężar odpowiedzialności, jaką wziął na siebie człowiek oswajając zwierzęta domowe. Odpowiedzialności, której nie jesteśmy w stanie sprostać, czego żywym dowodem są setki tysięcy bezdomnych psów i kotów błąkających się po ulicach. To obudziło w nas potrzebę działania. Dlatego rozpoczęliśmy akcję Dobre Serce, której głównym celem jest finansowe i rzeczowe wspieranie osób w potrzebie, fundacji oraz ratowanie zwierzaków przed tragedią życia w schronisku.

Poznaj nas

Dobre Serce to inicjatywa agencji reklamowej Soluma Interactive. Wspierają nas inne marki Grupy Soluma: Soluma Prestige i Soluma Content. Na co dzień zarabiamy pieniądze na budowaniu rozpoznawalności firm naszych klientów i zwiększaniu ich udziałów w rynku. Nie zapominamy jednak, że biznes to tylko biznes i zauważamy wokół siebie rzeczy, które trzeba naprawić. Jedną z nich jest dramatyczny los bezdomnych zwierzaków.

Pomysłodawcą i opiekunem programu jest Małgorzata Wiśniewska, koordynatorem programu jest Grzegorz Wiśniewski.

Sponsor główny akcji Dobre Serce: Soluma Agencja interaktywna.

Co robimy?

Równolegle prowadzimy trzy ważne programy. Dobre Serce dla fundacji to akcja wspierania fundacji, które mają  problemy z samodzielnym pozyskiwaniem środków na swoją działalność. Pomagamy nie tylko fundacjom zajmującym się bezdomnymi zwierzętami, ale wszystkim, które chcą coś zmienić w naszym świecie.

Dobre serce dla ludzi - to akcja  skupiająca się na udzielaniu bieżącej pomocy osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

W ramach akcji Dobre Serce Dla Zwierząt zbieramy środki na pomoc psom i kotom, które z różnych powodów (najczęściej z winy człowieka) nie mają domów lub mają złe warunki bytowania. Fundujemy dla nich podstawowe zabiegi weterynaryjne, szczepienia i aktywnie szukamy ludzi, którzy mogliby je przygarnąć. To często wymaga czasu, dlatego ponosimy stałe koszty utrzymania czworonożnych podopiecznych.

Fundusze najczęściej pochodzą z naszych kieszeni. Otrzymujemy również wsparcie od współpracujących z nami firm. Uruchomiliśmy portale tematyczne Psy24.pl i Koty24.pl, które co miesiąc notują kilkaset tysięcy odwiedzin. Zyski (100%) z reklam i artykułów sponsorowanych przeznaczamy na program Dobre Serce.

Jak możesz nam pomóc?

Nie będziemy Cię czarować i przejdziemy do rzeczy – to wszystko kosztuje. Dlatego najlepszym wsparciem od Ciebie będzie darowizna pieniężna. Nie chcemy jednak nic za darmo.

Jesteśmy specjalistami od promowania firm, tworzenia stron internetowych, pisania treści i szeroko pojętych działań marketingowych. Zamawiając u nas usługi dla Twojej firmy masz pewność, że jednocześnie wspierasz bezdomne zwierzaki – część dochodu przeznaczamy na działalność programu Dobre Serce. Możesz także zamówić artykuły sponsorowane na naszych portalach psy24.pl, koty24.pl, mindly.pl i inne  lub wykupić na nich dowolną reklamę (100% zysku przeznaczamy na Dobre serce).

Jeśli prowadzisz fundację, dowiedz się, jak możesz otrzymać od nas pieniądze na działalność statutową.

Oni czekają na Twoją pomoc. Nie przechodź obok tego obojętnie. Pamiętaj, że dobro wraca!

 

Współpraca z fundacjami

Uzyskaj pomoc dla fundacji

Formularz kontaktowy

Kontakt

Oni czekają na Twoją pomoc. Nie przechodź obok tego obojętnie. Pamiętaj, że dobro wraca!

Adres e-mail: 
fundacja@dobreserce.org


Konto dla wpłat (przez PayPal): 
paypal@dobreserce.org