Adpotuj zwierzaka

Owczarek niemiecki, yorkshire terrier, labrador, Golden retriever, mops, buldog francuski – to obecnie najpopularniejsze rasy psów w Polsce.

Norweski leśny, maine coon, brytyjski krótkowłosy, rosyjski niebieski, Pers – to z kolei najpopularniejsze rasy kotów.

A wiesz, które są najwierniejsze, najbardziej oddane i bezwarunkowo kochające? Te przygarnięte ze schroniska, porzucone przez swoich poprzednich właścicieli, niechciane, przeganiane, zapomniane. Możesz się o tym przekonać, podobnie jak wiele osób, które już kiedyś okazały swoje serce dla zwierząt i dały im szansę na życie w ciepłym domu.

Adoptuj. To najlepsze, co możesz zrobić!

Adopcja porzuconego zwierzęcia jest nie tylko szlachetna. To przede wszystkim bardzo mądra forma pomagania. Gdyby każdy Polak, który kupuje psa czy kota z hodowli, wybrał właśnie bezdomnego czworonoga, schroniska z miejsca by opustoszały. Brzmi nierealnie? Ale zawsze musi być ten pierwszy krok. Zrób go i uratuj choć jedno zwierzę przed tragicznym losem życia w schronisku.

Nasi podopieczni przeznaczeni do adopcji są zaszczepieni, wykastrowani, mają wykonane podstawowe badania. Znamy ich charaktery, dlatego możemy udzielić Ci fachowej porady i pomóc w wybraniu psa lub kota, który będzie dla Ciebie idealnym kompanem.

Poznaj zwierzaki, które czekają na nowy dom! Zobacz jakie zwierzęta mamy do adopcji. Jeśli już wybrałeś wypełnij poniższy formularz.

Współpraca z fundacjami

Jednym z celów naszej działalności jest wspieranie innych fundacji.

Formularz kontaktowy

Kontakt

Chcesz pomóc? Skontaktuj się z nami.

Małgorzata Wiśniewska
e-mail: fundacja@dobreserce.org

Konto PayPal: paypal@dobreserce.org

Zobacz jak możesz nam pomóc →