Dla firm

Dobre serce dla zwierząt to akcja społeczna Soluma (prowadzimy ją na portalu PSY24.PL, KOTY24.PL oraz WORTALE.NET) , której celem jest wspieranie zwierząt w potrzebie.

Pokaż, że masz Dobre Serce dla zwierząt

Brigitte Bardot, Angelina Jolie, Leonardo DiCaprio

Kojarzysz, prawda? To słynni miłośnicy i obrońcy praw zwierząt. Pomagają i zachęcają do pomagania. Wspólnie z Tobą chcemy i możemy robić to samo.

Pokaż, że ty też masz DOBRE SERCE DLA ZWIERZĄT. Pomóż nam napełnić puste miski, zbudować ciepłe budy, zafundować profesjonalne leczenie i znaleźć nowe domy dla tych zwierząt, które nie miały szczęścia zaznać miłości, miały za to pecha posmakować przemocy, okrucieństwa i bezduszności ze strony ludzi.

Idea, czyli komu pomagasz

Dobre Serce dla Zwierząt to program, którego wartością są ludzie tacy jak Ty i firmy takie jak Twoja. Zbieramy środki finansowe i rzeczowe na pomoc potrzebującym zwierzętom. Pozyskane fundusze w całości przeznaczamy na ratowanie kotów, które wciąż czekają na nowe domy, które wymagają dokarmiania lub leczenia oraz na wspieranie fundacji udzielających pomocy zwierzętom.

Dlaczego warto się zaangażować?

Program Dobre Serce dla Zwierząt wpisuje się w ideę zaangażowanego, odpowiedzialnego biznesu. Pomagasz – zyskujesz. To proste. Wspierając naszą akcję – finansowo lub rzeczowo – otrzymujesz odznakę programu Dobre Serce dla Zwierząt (do umieszczenia na www + dyplom). Poza satysfakcją daje ona Twojej firmie konkretne korzyści.

Co zyskujesz?

Twoja firma otrzymuje reklamę na jednych z najpopularniejszych portali tematycznych w polskim Internecie (do wyboru nasze portale): PSY24.pl, KOTY24.pl, KONIE.WORTALE.net, WORTALE.NET (multiportal tematyczny). Twoja reklama w postaci banneru, artykułu sponsorowanego czy patronatu dotrze do kilkuset tysięcy potencjalnych klientów miesięcznie.

Sprawdź, kto już ma odznakę Dobre Serce dla Zwierząt
Dziel się biznesowym sukcesem!
Dołącz do grona firm, którym los zwierząt nie jest obojętny

Aktualnie pod opieką

Pod stałą opieką mamy cały czas 30 kotów, regularnie udzielamy pomocy doraźnej innym potrzebującym zwierzętom. Dodatkowe środki przekazujemy na wsparcie fundacjom udzielającej pomocy zwierzętom. Zobacz Co już zrobiliśmy.

Na czym polega akcja

  1. Firma zamawia reklamę o 50 % drożej niż w cenniku. Firma może rozliczyć się w barterze (karma, akcesoria dla zwierząt).
  2. Reklama jest emitowana na wybranym portalu, a dodatkowo:
    - Masz możliwość zamieszczenia na swojej stronie www odznaczenia Uczestnik akcji Dobre Serce
    - Otrzymujesz stałą reklamę w zasobach portalu (na przykładzie portalu psy24.pl)
    - Zamieścimy informację o Twojej firmie na stronie Wspierają nas
  3. 100% pozyskanych środków z reklamy jest przekazywanych na wsparcie dla bezdomnych zwierząt (zobacz Co już zrobiliśmy)


Zamów reklamę i dołącz swoją firmę do akcji Dobre serce:

Współpraca z fundacjami

Jednym z celów naszej działalności jest wspieranie innych fundacji.

Formularz kontaktowy

Kontakt

Chcesz pomóc? Skontaktuj się z nami.

Małgorzata Wiśniewska
e-mail: fundacja@dobreserce.org

Konto PayPal: paypal@dobreserce.org

Zobacz jak możesz nam pomóc →